درباره ما

فروشگاه آنلاین فریزبی چیست؟
فروشگاه فریزبی تولید خود را از سال 1388 آغاز کرده و به سرعت به استاندارد های بین المللی رسیده و عرضه عمده و تکی خود را به صورت آنلاین از سال 1392 آغاز نموده است.
فروشگاه فریزبی مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی فریزبی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف فریزبی مانند آلتیمیت و فریزبی گلف با تنوع بی نظیر رنگی در فروشگاه فریزبی عرضه می‏‏‏‌شوند. فروشگاه فریزبی با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی فریزبی در ایران با تنوع رنگی بسیار بالا در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان فروشگاه فریزبی می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت فروشگاه فریزبی را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند.
همواره یکی از اولویت‌های فروشگاه فریزبی، تولید و ارائه محتوای مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. فروشگاه فریزبی از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
فروشگاه فریزبی اولین تولیدکننده فریزبی هایی با استاندارد های بین المللی می باشد که آن ها را با قیمت هایی مناسب به صورت آنلاین به فروش می رساند. فریزبی های تولیده شده این فروشگاه کاملا استاندارد بوده و از مقاوت بالایی برخوردار می باشند.

لازم به ذکر است که فروشگاه فریزبی در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.